ART / Oil paintings / Oil painting 13385585
nr 1338 5585
Herman Hägg
(1884-1966)
Herman Hägg (1884-1966). "Visby från klinten". Signed, dated 1960. Oil on canvas, 37x45,
OIL PAINTING, Herman Hägg (1884-1966), "Visby från klinten". Signerad, daterad 1960. Olja på duk, 37x45 cm
1500
SEK 1000
Monday July 27 2020
at 19:45:16
26/7 14:13:36